Grafické práce - Žijeme Gastrem
Bez vizualizace ani ránu.Bez vizualizace ani ránu.

Víme, že váš podnik musí jít vidět. Od toho tu jsme. Slouží nám k tomu náš vybraný tým fotografů, kameramanů, grafiků a designérů. Navštívíme vás, trošku se porozhlédneme, poslechneme si vás a vytvoříme strategii přesně podle vašich vizí. Od vizitek, po billboardy. Od základů po finále. Od A po Ž.

Text tlačítkaGrafické práce
undefinedNadpis slideruLorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aliquam erat volutpat.Text tlačítkaPodnadpis

Grafické práce 

Bez vizualizace ani ránu.
Od vizitek, až po billboardy a návěsníky

Bez vizualizace ani ránu.

Co vše umíme?

Víme, že váš podnik musí jít vidět. Od toho tu jsme. Slouží nám k tomu náš vybraný tým fotografů, kameramanů, grafiků a designérů. Navštívíme vás, trošku se porozhlédneme, poslechneme si vás a vytvoříme strategii přesně podle vašich vizí. Od vizitek, po billboardy. Od základů po finále. Od A po Ž.

Materiály podniku / firemní identita

Pokud se chystáte vytvořit váš jedinečný firemní styl a vše nést v tomto duchu, pojďme se dohodnout. Můžeme vám zhotovit brand manuál, logo, firemní trička, košile i zástěry s vaším vyšíváním. Dále např. podtácky k pivu, hrníčky na kávu, webovou prezentaci / e-shop rozety s logem a mnoho dalšího. Přejete si vaše sklo opatřit gravírovaným monogramem vašeho podniku? Zařídíme!

+9
Galerie

PRVNÍ DOJEM JE NEJDŮLEŽITEJŠÍ

Vizitky

Vizitky podniku, jeho manažerů nebo jednotlivců.

Vždy vycházíme z firemní identity, daných barev a grafiky daného podniku, vše dle brandmanuálu. Jsou použity firemní barvy, písmo i grafika. Pokud zatím daný směr neexistuje, můžeme jej spolu vytvořit. Na všem se dá dohodnout.

Od přehledných až po šílenosti

Menu / nápojové a vinné lístky

Každý gastronomický provoz potřebuje mít svou nabídku. Ať už stálou, či sezónní. Elektronickou, či tu „do ruky“. Na přání tak zhotovíme jednoduché i vícestránkové menu na různé typy materiálů. Budete si přát zhotovit jídelní menu? Nápojový lístek, vinný lístek, polední nabídku nebo upoutávku (flyery) na stoly? Není problém. Vše jsme schopni vytvořit jak jednoduchou písemnou formou za použití podkladové grafiky, tak můžeme produkty nafotit přímo ve vaší provozovně a aplikovat je do vašeho menu. Grafika menu odráží charakter celého vašeho provozu, proto na něj klademe velkou váhu. Materiál, rozměr, barvy, font – na všem se domluvíme. Pokud má být na dřevě, bude na dřevě. Má mít 8 stránek? Tak je bude mít.

Letáky / vouchery

Letáky, nabídky, oběžníky, akce – chcete-li oslovit klienty tištěnými materiály, zaměříme se na zdůraznění a prodej. 

Nabízíme různé formáty od menších flyerů po vícestránkové A4 a A3.

Vouchery jsou skvělým darem pro rodinu, milovanou osobu nebo jako poděkování za věrnost. Může se jednat o tiskoviny na kvalitním papíru s vyšší gramáží ve variantě DL vhodné do obálky, nebo o jednodušší formu pro masivní kampaň. Vouchery a kupony opatříme číselnou řadou propojenou s vaším pokladním systémem, zajistíme tak přehlednost a nepřenositelnost.

+9
Galerie

OD VIZITEK PO BILLBOARDY

Billboardy / venkovní návěstníky / reklamní polepy

Potřebujete své klienty nasměrovat k vašemu podniku? To je práce pro nás. Přímo na místě se s vámi dohodneme, odkud a kam budeme zákazníky směřovat. Zvolíme vhodný počet i viditelnost na základě stylu, barev i velikosti. Od otvírací doby na dveřích, přes nabídky u cesty na sloupech, přes „Áčka“ na chodníku, až po velké poutače a billboardy. U veškerých materiálů počítáme s typem jejich použití. Nemusíte se proto bát přímého slunečního svitu, deště, mrazu ani krup.

Roll-Upy a vnitřní tiskoviny

Kulturní akce, kde je vyšší fluktuace potencionálních klientů se neobejde bez toho, abyste byli pořádně vidět i z dálky. K tomu slouží námi připravené Roll-Upy. Až 2 m vysoké a 1 m široké plochy s vaším logem, sloganem a identitou to hravě zajistí. Jedná se o rolovatelnou voděodolnou plachtu, která se po akci hravě zasune do hliníkové základny. Roll-Up je lehký, mobilní a maximálně efektivní.

+9
Galerie

DO RUKY I ONLINE

Katalogy

Jsme schopni vytvořit vám katalog vašich jednotlivých produktů, či celých produktových řad. Klient tak pohodlně dostane možnost si jednoduše vybrat, o co bude mít zájem. Ať už interaktivní elektronickou, či tištěnou formou, záleží jen na vás.

ÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

Neváhejte nás kontaktovat