Klienti / Reference - Žijeme Gastrem

Žijeme Gastrem a je to náš život…

Za dobře odvedenou práci není třeba se stydět. Poradenství, marketing, weby, e-shopy,… Kam připíšeme Vaši referenci?

“Pocit z dobře odvedené práce, kterou následně mohu vidět, že klient má plno v podniku, prodává na internetu či je vidět je k nezaplacení”

Nadpis obrazku
Dalibor Thiel
Jednatel agentury

Agentura ŽIJEME GASTREM

Na všechny spokojené a budoucí klienty na zdraví.

Díky spojení desetileté praxe v marketingu, tvorbě ziskových kampaní a prezentaci značek v offline i online prostředí, spolu s dalšími dvaceti lety zkušeností v gastronomii, můžeme našim klientům nabídnout jedinečné spektrum služeb.

Nejsme agentura, která se slepě věnuje odvětví, kterému nerozumí. Taková spolupráce nemůže být stoprocentně efektivní a přínosná pro všechny strany. Svět gastronomie a jejích produktů je natolik specifický, že se na vše musíme dívat z trochu jiného pohledu – z pohledu majitele a jeho zákazníků, kteří jsou často velmi nároční. A to je dobře. Jsme tu proto, abychom jim zprostředkovali nezapomenutelný zážitek.

Řekli o nás

Děkujeme všem našim klientům za důvěru.

“Zázraky na přání”

Spolupráce s agenturou Žijeme Gastrem byla pro náš podnik klíčová. Od náčrtu konceptu, grafiky, online strategie a školení jsme zažili vynikající podporu. Jsme naprosto spokojeni s jejich profesionálním přístupem a kreativitou. Doporučujeme!"

Simpless

Phan Hoi Hai

Moon restaurant - cocktail & sushi bar
“Naprostá spokojenost”

Se společností Žijeme Gastrem máme bohatou historii spolupráce, která zahrnuje tvorbu etiket na naše produkty, vývoj webové prezentace s e-shopem a efektivní výkonnostní marketing. Rychlost, komunikace a funkčnost jejich služeb nás nadchly. Bez váhání doporučuji!

Simpless

Petr Gregorovič

Venison.cz

“Děkujeme za podporu"

Běham pauz mezi covidového období nám Dalibor z ŽG pomáhal prezentovat NOVINKU Beefeater Blood orange jako ambasador pro BurgerStreetFestivaly

Simpless

Beefeater CZ

Pernod Ricard

Chystáme...

Case studies 2023

“ S naším týmem zkušených zahradníků a architektů nabízíme profesionální a inovativní řešení pro vaše venkovní prostory, s důrazem na kvalitu, spolehlivost a individuální přístup ke každému projektu. ”

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat