Projekty a E-shopy - Žijeme Gastrem

Žijeme Gastrem 

Naše projekty, naše vize, naše cíle…

ZPTÁKY DO MINULOSTI

Než si představíme projekty, pojďme se podívat na to, jak to začalo.

Jednalo se o absolutní boom na facebookové platformě, stránky s názvem "Kde Jíst/Nejíst Zlín, Vsetín, Kroměříž" atd. S obrovským zájmem a chutí sdílet své zážitky z lokálních restaurací, bistr, barů či kaváren, stránky si získaly pozornost větších médií. Bohužel s rozvojem Facebooku a přibývajícími příspěvky denně se postupem času ztratila přehlednost. Přesto projekt stále provozujeme ve více než 7 městech, přičemž nejvíce úspěchů zažíváme ve Zlínském kraji.

Vzhledem k velkému zájmu publika jsme se rozhodli reagovat na jejich stálé dotazy a vytvořili jsme unikátní gastronomický portál www.GastroZlinskykraj.cz následně jsme spustili Jihomoravský kraj. Dennodenní komunikace s restaurátery a našimi zkušenosti vytvořila myšlenku unikátní agentury zaměřené na poradenství a marketing v oblasti gastronomie a HERE WE ARE ŽIJEME GASTREM S.R.O.

UNIKÁTNÍ GASTRONOMICKÝ PRŮVODCE

Vše o gastronomii nejen ve Zlínském kraji na jednom místě.

Tato věta shrnuje celou myšlenku našich lokálních průvodců. Ať hledáte restauraci, bar, kavárnu, pražírnu, chcete vědět jaké akce v okolí se konají, nebo hledáte práci? To a mnoho dalšího najdete na neucelenějším a nyní největším gastronomickém portále ve Zlínském kraji. Dále působíme na Brněnsku, Olomoucku a Šumpersku. Zkrátka s naším portálem se v gastronomii neztratíte.

“Chtěli jsem vytvořit místo, na kterém najdete všechno o gastronomii v našem kraji…. A to se nám povedlo.:)”

Nadpis obrazku
Dalibor Thiel
Spoluzakladatel portálu

LIFE IS WINE

Život je víno a víno je život, který si zaslouží maximální péči.

Jsme parta mladých nadšenců, profíků i životních dezolátů. Nebereme se příliš vážně a to nám pomáhá být Vám blíže a nabízet Vám diametrálně odlišný pohled na svět vína. Naše produkty jsou separovány v nepřehledné směti vín na trhu a odráží i realitu na trhu s víny. Sami jsme se pustili do vlastní produkce vín, které nám doslova trháte přímo pod rukama. Naše skilly, ale zasahují ještě dál. Umíme poradenství, vinný marketing, ale i zorganizovat vinnou akcičku na kterou, nejen díky našim xichtům nezapomeneš. Buď cool jako my a společně to zvládnem !

Malý krok pro člověka, velký krok pro ekologii

JsemECObrčko

Zelená filozofie a udržitelná budoucnost jsou hodnoty, na které bychom neměli zapomínat. A proto jsem tady já – ECObrčko.

 Zákaz jednorázových plastových příborů, talířů nebo brček, jak jej vyžadují předpisy Evropské unie. Tato realita přichází i do České republiky.

Nejsem jako moji nevlastní bráchové „plasťáci“ – nejsem plný chemikálií a nezatěžuji přírodu po dlouhá desetiletí. Nejsem ani z kovu a neškodím zubní  sklovině .

Jsem kompletně vyroben z přírodního vlákna , vše se vyrábí v České republice.

Jsem na jedno použití a plně rozložitelné.

A dobře se používám – disponuji tepelnou odolností od -20 až do 100 ° C a nerozmočím se za méně než 24 hodin.

Vyrábím se hned v několika variantách pro různé druhy nápojů, koktejlů a milkshakeů.

“Všichni restauratéři hledají ideální volbu pro brčka papír? plast? kov? … Už hledat nemusíte jsme tu pro Vás”

Nadpis obrazku
Tomáš Hiller
Marketingový specialista

Naše vize

Co plánujeme v roce 2024?

"Znáte to rčení: 'Kovářova kobyla chodí bosa'? Tak to jsme my. Raději věnujeme dvojnásobnou pozornost potřebám klientů než svým vlastním, a toto se nemíníme měnit. Avšak letos se zaměřujeme na naše globální projekty, které klientům významně pomohou a ušetří finance." - Dalibor

Průvodce Gastrem

Tento projekt bude vycházet ze současných průvodců jen v novém kabátku, bude celorepublikový a bude jak gastronomům tak návštěvníkům portálu nabízet plno novinek. Ještě nechceme představovat vše, tak sledujte naše sociální sítě a buďte v obraze.

Rezervační sytém

Pro klienty neustále jsme doporučovali různé systémy, dospěli jsme k tomu, že je v tom obrovský problém, ne každý vyhovuje našim klientům a proto jsme se rozhodli vytvořit vlastní zaměřený opět z pohledu gastronoma.

Věřnostní systémy

Neboli loyality card. Přechod z papírových karet do on-line. S mnoha výhodami, které ocení každý, kdo se nad svým podnikáním občas zastaví a chce jej posunout k lepším zítřkům.

Jste majitelem podniku?

Víme, že chcete, aby byl vidět.