Tvorba foto a video obsahu - Žijeme Gastrem
Tvorba profesionální fotekTvorba profesionální fotekLorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aliquam erat volutpat.Text tlačítka

Snažíme se vaši vizi převést v realitu pro zákazníka

Tvoříme foto & video prezentace podniku či služby s Vašim příběhem

OSOBNÍ PŘÍSTUP K VAŠIM ZÁKAZNÍKŮM

Prezentace Vašeho podniku / značky s příběhem

Chcete váš podnik či značku vašim zákazníkům přiblížit opravdu autenticky? Potom rozhodně využijte možnosti video a foto prezentace s příběhem. "Mekáč" fotek jídel na talíři už bylo dost, přibližte vaši značku hostům lidsky, ukažte svůj podnik z pohledu zákazníka. Uvidíte, že to bude fungovat daleko lépe.

Ukazujeme zážitky z vašeho podniku nebo z vaší značky.

Příběh / zážitek to je to oč tu běží. Můžete stroze prezentovat zdi vašeho podniku, kroutit s vaší značkou doprava doleva, ale dokud svému zákazníkovi neukážete ten zážitek, tak ho v dnešní době nezaujmete. Konkurence je mnoho a času ještě méně, lidé se rozhodují rychle a proto vytváříme představu a následný zážitek rovnou za ně.

+9
Galerie

UVEĎME VĚCI DO PRAXE

Reklamní fotografie

Reklamní fotografie se od té produktové výrazně liší.

Zatímco u té produktové, jde čistě o holé zobrazení dané věci, u té reklamní uvádíme váš produkt do praxe a vyzdvihujeme jeho přidané hodnoty.

Učíme tak zákazníka, jak s ním zacházet nebo jak se chová sám o sobě v daném prostředí.

Produktová fotografie

Produktová fotografie se od té reklamní výrazně liší. Vždy však půjde o to, prodat vaši jedinečnost.

Nicméně v produktové fotografii jde čistě jen o jedno. Bavíme se o víně? Kávě? Vaší Bloody Mary? Bavíme se o konkrétní věci? Pojďme se bavit dál...

Fotografie lze zhotovit na množství pestrobarevných podkladech, v různých situacích, či jen čistě, bez pozadí. Vždy si předem ujasníme, o jaké užití do budoucna půjde.

+9
Galerie

BUĎTE U NÁS JAKO DOMA

Interiér / exteriér

Máte kavárnu, vinárnu, bistro, penzion, či celý hotel? Ukažte to ze všech stran. Zákazníci rádi vidí, do čeho jdou.

Váš interiér i exteriér detailně nafotíme formou panoramatického, či širokoúhlého pohledu ve formě HDR. Vypíchneme přednosti a vy poté tyto fotografie můžete hrdě vystavit na svých stránkách, či sociálních sítích.

Zkrátka - buďte u nás, jako doma.

Fotografie personálu

Personál aneb - O nás...

Pochlubte se světu, kdo připravuje vaše jedinečné koktejly, kdo je vaším šéfkuchařem nebo sklepmistrem. Kdo je vlastně hlavou podniku?

Ukažte, že vaši společnost netvoří stroje, ale konkrétní lidé. Lidé stejně pracovití jako vy.

Disponujeme ateliérem, ale dáváme přednost focení přímo na místě, abychom vás nezdržovali od práce. Máme pomocníky i veškerou světelnou aparaturu pro focení v nepříznivých podmínkách. To platí pro foto i video.

+9
Galerie

Váš produkt - vaše jedinečnost

Produktové videa

Máte jedinečný produkt a chcete jej představit klietům i světu? Naši kameramané s Vámi projdou veškeré detaily produktu i celého natáčení. Opět tak budete vědět, že divákovi neunikne nic podstatné. Může se jednat o samostatný produkt. či více produktů nebo např. o celé produktové řady.

Jde o víno? Kávu? Sýry? Jídelní servis? Stačí říct…

Video s vašim příběhem

Vašim zákazníkům v prezentačním videu představíme příběh, ve kterém detailně přiblížíme všechny služby vašeho podniku. Bez ohledu na to, zda se jedná o restauraci, kavárnu, penzion nebo hotel s mnoha pokoji, věnujeme pozornost zdůraznění klíčových prvků a toho, co aktuálně nabízíte. Na základě vašich požadavků vytvoříme i variace těchto videí, které budou optimalizované pro různé platformy.

Buďte nepřehlédnutelní na sociálních sítích

Reels

V dnešní době, kdy vizuální obsah hraje klíčovou roli ve sdílení informací a budování povědomí značky, není pochyb o síle krátkých, dynamických videí. V našem kreativním studiu se specializujeme na tvorbu reels videí pro restaurace, kavárny, bary a další podniky, abychom zajistili, že vaše zážitky a služby budou mít nezapomenutelný vizuální dojem.

Reels videa nejsou pouze prostředkem pro prezentaci vašeho prostoru a nabídky; jsou také vynikajícím nástrojem pro angažování publiku a budování komunity kolem vaší značky. S naší pomocí můžete dosáhnout větší viditelnosti online a oslovit nové zákazníky, kteří jsou připraveni objevovat svět vašich gastronomických zážitků.

Prohlednout si naši práci na youtube

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat