Grafické práce

Bez vizualizace ani ránu.

Víme, že váš podnik musí jít vidět. Od toho tu jsme. Slouží nám k tomu náš vybraný tým fotografů, kameramanů, grafiků a designérů. Navštívíme vás, trošku se porozhlédneme, poslechneme si vás a vytvoříme strategii přesně podle vašich vizí. Od vizitek, po billboardy. Od základů po finále. Od A po Ž.

buďte sami sebou

Materiály podniku / firemní identita

Pokud se chystáte vytvořit váš jedinečný firemní styl a vše nést v tomto duchu, pojďme se dohodnout. Máme možnost vám dodávat kávu, víno, maso, sirupy, sušené plody, zhotovit firemní trička,košile i zástěry s vaším vyšíváním. Dále např. podtácky k pivu, hrníčky na kávu, rozety s logem a mnoho dalšího. Přejete si vaše sklo opatřit gravírovaným monogramem vašeho podniku? Zařídíme!

Food Packaging & Branding MockUps 01

to, co vás dělá vámi

Brandmanuál / logomanuál

Identita podniku, identita loga.

Zkrátka to, co vás dělá vámi. A přesně na to vše dostanete váš - náš návod. Budou tak definovány vaše styly písma, vaše firemní barvy, bude detailně popsána skladba a tvorba loga, jejich správné a nesprávné užití.

Tyto materiály tvoříme v online, PDF nebo i tištěné formě.

Už máte svůj copyright?

ezgif-5-e8dc2b4a62

První dojem je nejdůležitejší

Vizitky

Vizitky podniku, jeho manažerů nebo jednotlivců.

Vždy vycházíme z firemní identity, daných barev a grafiky daného podniku, vše dle logo-brandmanuálu. Jsou použity firemní barvy, písmo i grafika. Pokud zatím daný směr neexistuje, na všem se dá dohodnout.

mockup_vv

skvělá reklama i na dálku

Roll-Upy

Kulturní akce, kde je vyšší fluktuace potencionálních klientů se neobejde bez toho, abyste byli pořádně vidět i z dálky. K tomu slouží námi připravené Roll-Upy. Až 2 m vysoké a 1 m široké plochy s vaším logem, sloganem a identitou to hravě zajistí. Jedná se o rolovatelnou voděodolnou plachtu, která se po akci hravě zasune do hliníkové základny. Roll-Up je lehký, mobilní a maximálně efektivní.

mockup_roll_up_1

do ruky i online

Katalogy

Jsme schopni vytvořit vám katalog vašich jednotlivých produktů, či celých produktových řad. Klient tak pohodlně dostane možnost si jednoduše vybrat, o co bude mít zájem. Ať už interaktivní elektronickou, či tištěnou formou, záleží jen na vás.

venison

REFERENCE

Největší zpětná vazba pro nás je vaše spokojenost...

Pojďme se domluvit...

Máte vybráno? Výborně. Není nic jednoduššího, než přistoupit k samotné objednávce, či kontaktní schůzce, kde se o sobě dozvíme daleko více.

Kontaktní formulář