Žijeme Gastrem - Úvod

Agentura Žijeme Gastrem

Od A až po Ž…
Jsme agentura zaměřená na poradenství a marketing v oblasti gastronomie

Agentura Žijeme Gastrem

Děláme marketing trochu jinak, funguje to!!

Jsme AGENTURA ŽIJEME GASTREM

Děláme co je třeba od A až po Ž

A za tím si stojíme. Mnoho let jsme dávali dohromady tým schopných lidí na jednotlivé aktivity, které by Vám ve vašem podnikání mohly usnadnit život. Máme ve svém týmu specialisty na marketing a správu sociálních sítí vašeho podniku, kuchaře, konceptáře gastronomických podniků, specialistku na hygienu, sommeliéry, barmany a mnoho dalších,..


,,Snažím se pro své klienty s našim týmem udělat maximum pro Vás a Vaše stálé i budoucí zákazníky."

 

Za Agenturu Žijeme Gastrem s.r.o.

Dalibor Thiel

Nabídka služeb

Čím se zabýváme?

Tvorba

Foto & Video


Branding

Grafické práce


Zajistíme Vám

Catering


Děláme

Poradenství

v gastronomii


Děláme

Marketing

v gastronomii


20+
Let se motáme v gastronomii
5
Našich online projektů
1360
Cateringů / degustací
40+
Aktivních klientů

Spokojený klient je pro nás prioritou

Jak postupujeme

Nebojte se, jsme lidi a ke každému přistupujeme tak, abychom ho stáli co nejméně financí a hlavně času! Protože ten je nejdůležitější...

Chceme, aby vaše značka či podnik šel co nejlépe vidět. Jak on-line tak offline, nejprve ale potřebujeme vstřebat vaši filozofii podniku/služby.

Tím, že děláme pouze obor gastronomie, tak perfektně víme, co funguje a proto všechny materiály zpracujeme, tak abyste byli spokojeni jak vy tak hlavně Vaší zákazníci.

To skoro nebývá, ne - že bychom projekt neodevzdali, ale z 95% budujeme značku i po odevzdání dílčích prací a co si budeme povídat v gastronomii je práce i za 100 let.

Řekli o nás

Děkujeme všem našim klientům za důvěru

“Zázraky na přání”

Spolupráce s agenturou Žijeme Gastrem byla pro náš podnik klíčová. Od náčrtu konceptu, grafiky, online strategie a školení jsme zažili vynikající podporu. Jsme naprosto spokojeni s jejich profesionálním přístupem a kreativitou. Doporučujeme!"

Simpless

Phan Hoi Hai

Moon restaurant - cocktail & sushi bar
“Naprostá spokojenost”

Se společností Žijeme Gastrem máme bohatou historii spolupráce, která zahrnuje tvorbu etiket na naše produkty, vývoj webové prezentace s e-shopem a efektivní výkonnostní marketing. Rychlost, komunikace a funkčnost jejich služeb nás nadchly. Bez váhání doporučuji!

Simpless

Petr Gregorovič

Venison.cz

“Opravdu od A po Ž”

V případě agentury Žijeme Gastrem se opravdu nejedná jen o prázdný marketingový klišé claim. Pokud vás už frustruje řešit každou drobnost někde jinde — a pořád si hlídat, jestli vše drží pohromadě, jste na správné adrese. Online i offline.

Simpless

Prokop Pyszko

Café 204

Blog

Aktuálně v naší společnosti.
Led02
Magazín

4 tipy: proč bez marketingu to nepůjde


Zobrazit více
Led02
Magazín

Milujete Šumivé vína? Vítejte ve SvětěBublin.cz


agentura

Žijeme Gastrem s.r.o.

Jsme tady, abychom vám poskytli komplexní podporu v oblasti firemního rozvoje a propagace. Specializujeme se na tvorbu firemní identity, grafické práce a konceptuální design. Navrhujeme a vytváříme weby a e-shopy, které vám pomohou oslovit vaši cílovou skupinu. 

S naším odborným poradenstvím v oblasti gastronomie získáte nezbytné nástroje k úspěchu ve vašem podnikání. Pro zaměstnance nabízíme školení a kurzy, které posílí jejich dovednosti a přispějí k efektivitě práce. Jsme tu pro vás s cílem podpořit vaše podnikání a dosáhnout společně úspěchu.

NAPIŠTE NÁM 
Kontaktní formulář

Jsme tu pro Vás

*S vašim emailem bude zacházeno dle GDPR