Grafické práce

Bez vizualizace ani ránu.

Víme, že váš podnik musí jít vidět. Od toho tu jsme. Slouží nám k tomu náš vybraný tým fotografů, kameramanů, grafiků a designérů. Navštívíme vás, trošku se porozhlédneme, poslechneme si vás a vytvoříme strategii přesně podle vašich vizí. Od vizitek, po billboardy. Od základů po finále. Od A po Ž.

buďte sami sebou

Materiály podniku / firemní identita

Pokud se chystáte vytvořit váš jedinečný firemní styl a vše nést v tomto duchu, pojďme se dohodnout. Máme možnost vám dodávat kávu, víno, maso, sirupy, sušené plody, zhotovit firemní trička,košile i zástěry s vaším vyšíváním. Dále např. podtácky k pivu, hrníčky na kávu, rozety s logem a mnoho dalšího. Přejete si vaše sklo opatřit gravírovaným monogramem vašeho podniku? Zařídíme!

Food Packaging & Branding MockUps 01

První dojem je nejdůležitejší

Vizitky

Vizitky podniku, jeho manažerů nebo jednotlivců.

Vždy vycházíme z firemní identity, daných barev a grafiky daného podniku, vše dle logo-brandmanuálu. Jsou použity firemní barvy, písmo i grafika. Pokud zatím daný směr neexistuje, na všem se dá dohodnout.

mockup_vv

váš produkt - váš výdělek

Letáky / akce a nabídky

Letáky, nabídky na stolech, oběžníky, akce. Pokud chcete své klienty oslovit i formou tištěných materiálů, zaměříme se na to, co chcete zdůraznit a prodat. Celou kampaň graficky upravíme do vámi stanovených mantinelů. Tiskoviny budeme tvořit s dostatečným předstihem a finální podobu se tak i vy dozvíte včas. Vždy tak bude prostor cokoli doplnit nebo poupravit.

Od menších formátů – flyerů, až po vícestránkové A4.

ezgif-5-e8dc2b4a62

První dojem je nejdůležitejší

Obrazy do interiéru

Pokud si budete přát vaši provozovnu opatřit obrazy s danou tématikou, jež podtrhne tu správnou atmosféru, stačí se domluvit. Provádíme přímý i nepřímý tisk. Ten přímý je kvalitnější a vše působí jako jeden celek. Aplikace se provádí na Kapa desku. Podání barev i trvanlivost je zde na té nejvyšší úrovni. Oproti tomu u nepřímého (levnějšího) tisku se jedná o „nálepku“, jež se poté aplikuje na PVC podklad a je určena spíše pro nenáročné použití. Vše jsme schopni dodat až do velikosti A1.

White Modern Wall Art Photo Frame Instagram Post

od vizitek po billboardy

PVC tabule / směrovky / venkovní nabídky a návěstníky

Potřebujete své klienty nasměrovat k vašemu podniku? To je práce pro nás. Přímo na místě se s vámi dohodneme, odkud a kam budeme zákazníky směřovat. Zvolíme vhodný počet i viditelnost na základě stylu, barev i velikosti. Od otvírací doby na dveřích, přes nabídky u cesty na sloupech, přes „Áčka“ na chodníku, až po velké poutače a billboardy. U veškerých materiálů počítáme s typem jejich použití. Nemusíte se proto bát přímého slunečního svitu, deště, mrazu ani krup.

ezgif-5-e8dc2b4a62

skvělá reklama i na dálku

Roll-Upy

Kulturní akce, kde je vyšší fluktuace potencionálních klientů se neobejde bez toho, abyste byli pořádně vidět i z dálky. K tomu slouží námi připravené Roll-Upy. Až 2 m vysoké a 1 m široké plochy s vaším logem, sloganem a identitou to hravě zajistí. Jedná se o rolovatelnou voděodolnou plachtu, která se po akci hravě zasune do hliníkové základny. Roll-Up je lehký, mobilní a maximálně efektivní.

mockup_roll_up_1

udělejte radost

Vouchery / slevové kupóny (s QR)

Materiály vhodné jako dárek pro rodinu, milovanou osobu nebo poděkování za věrnost. Může se jednat o tiskoviny na kvalitním papíru s vyšší gramáží ve variantě DL vhodné do obálky, či jednodušší formou, pokud se jedná o masivní kampaň. Vše můžeme opatřit QR kódem, který bude klienty dále směřovat na vaše webové stránky, kde slevu uplatní, či se dozví více informací. Vouchery i kupony opatříme číselnou řadou, která je tak spárována s vaším pokladním systémem. Ten vám poté zajistí přehlednost a nepřenositelnost.

dl_voucher_mockup

do ruky i online

Katalogy

Jsme schopni vytvořit vám katalog vašich jednotlivých produktů, či celých produktových řad. Klient tak pohodlně dostane možnost si jednoduše vybrat, o co bude mít zájem. Ať už interaktivní elektronickou, či tištěnou formou, záleží jen na vás.

venison

do mrazu i deště

Plachty s oky

Tyto plachty jsou ohebné a dají se tak aplikovat i všude tam, kde to tvrdé, nepoddajné PVC nezvládne. Např. na balíky slámy u cesty nebo jinak nerovné podklady. K ukotvení slouží železné oka po celém obvodu plachty. Navíc se dá vše ještě doladit zpevněnými okraji.

ezgif-5-e8dc2b4a62

důležité informace

Povinné údaje provozovny

Gastronomické provozovny mají ze zákona stanoveny určité povinnosti. Jedná se např. o povinné údaje – viditelně vyvěšeny u vstupu do objektu, či seznam alergenů k nahlédnutí. Veškeré tyto i další materiály jsme schopni zajistit ať už formou papírovou, laminací, PVC, či formou lepení na sklo zevnitř i z venku.

ezgif-5-e8dc2b4a62

vidět vše ještě před tím

Mockupy

Dalo by se jednoduše říci, že se jedná o vizualizaci aplikace produktu v daném prostředí.

Pokud si budete přát vidět, jak se bude vyjímat vaše hrdé logo před vstupem do restaurace, aplikujeme vše do námi, či vámi vytvořených materiálů (fotografií).

Stejně tak uvidíte své vizitky, reklamní cedule, či nové etikety na víno.

Vždy tak budete přesně vědět, co bude předcházet samotné realizaci.

bilboard_kralovsky_sekt_graficke_prace_vizitky_bannery_letaky_rollupy_napojove_jidelni_listky_agentura_ziejemGastrem

kdo není vidět - neprodává

Bannery na web

Co se nevystaví, to se neprodá. A ten, kdo není vidět, neprodává.

My to moc dobře víme. Proto vám na zakázku vytvoříme bannery na web, které budou jasně a stručně říkat, co prodáváte. A půjdou vidět všude tam, kde je to důležité.

Na základě vašeho produktu tak zhotovíme i kampaně. Ať už nevýherní nebo ty o ceny. Zákazníci je milují.

Návrh bez názvu-6

REFERENCE

Největší zpětná vazba pro nás je vaše spokojenost...

Pojďme se domluvit...

Máte vybráno? Výborně. Není nic jednoduššího, než přistoupit k samotné objednávce, či kontaktní schůzce, kde se o sobě dozvíme daleko více.

Kontaktní formulář