SEO / Copywriting - Žijeme Gastrem

Děláme vše pro restaurace / bary / kavárny / e-shopy

SEO copywriting / copyediting

Provozujete

podnik nebo e-shop?

Provozujete restauraci, bar nebo kavárnu či e-shop a chcete zvýšit online návštěvnost, rezervace nebo prodej svých produktů? SEO optimalizace vám pomohou dosáhnout vyšší viditelnosti ve vyhledávačích, což povede k nárůstu návštěvnosti vašeho webu a eshopu.

Specializovaný copywriting vytvoří poutavé a přesvědčivé popisy vašich produktů, které zákazníky nadchnou a podpoří jejich nákupní rozhodnutí. Aby byl každý text na vašem webu perfektní, nabízíme také copyediting, který zajistí profesionální úroveň a bezchybnost veškerého obsahu. S našimi službami bude váš web a eshop nejen přitahovat nové zákazníky, ale také je efektivně proměňovat v pravidelné návštěvníky a spokojené kupující.

Analytika
Copywriting
Copywriting
Optimalizace

Copywriting & Copyediting

Co je to SEO?

SEO, neboli optimalizace pro vyhledávače (Search Engine Optimization), je proces zlepšování viditelnosti a pozice webové stránky ve výsledcích organického (neplaceného) vyhledávání na vyhledávačích, jako je Google nebo Seznam a jiné.

Cílem SEO je zvýšit množství a kvalitu návštěvnosti na vašem webu tím, že se váš obsah objeví co nejvýše ve vyhledávacích výsledcích, když uživatelé hledají klíčová slova související s vaším podnikáním.

Více v našem Blogu

Implementujte si rezervační systém

do Vašeho webu

Implementujte rezervační systém přímo na svůj web

Máte vlastní web, ale chtěli byste na něj implementovat rezervační systém, aby návštěvník neopustil vaši webovou prezentaci? Máme pro vás řešení v podobě POPup rezervačního okna. Ať už máte web postavený na WordPressu, Joomla, Shopify, nebo na jiném systému, náš rezervační systém se přizpůsobí vašim potřebám.


Nebo hledáte moderní, responzivní web, který zaujme a budete mít vše na jednom místě? Níže najdete více informací o této službě. S našimi službami získáte profesionální webovou prezentaci i efektivní rezervační systém

Mám zájem o rezervační systém

Jednoduchá editace rezervací

Interní zobrazení a agenda

Přijímejte rezervace pro své hosty přes svou webovou stránku i Google a minimalizujte nevyužití kapacity vašeho podniku. S digitální rezervační knihou můžete snadno přidělovat místa pomocí plánovače stolů nebo stoly přesouvat intuitivně pomocí funkce přetažení.

Ideálním řešením je

Vše na jednom místě...

Naše agentura si zakládá na komplexním přístupu ke správě webových stránek a podnikání online. Zapomeňte na zmatek z různých systémů, které mají každý jinou funkci. S námi máte všechno pod jednou střechou. Od A do Z se postaráme o vaše potřeby. Naše moderní webová stránka není pouze prostředkem k prezentaci vašich služeb, ale také zdrojem zajímavých článků a blogů, inspirativní fotogalerií a kalendářem událostí. Využijte náš integrovaný systém pro hledání nových zaměstnanců, správu kontaktů a rezervačního systému. A to není vše, co máme v plánu. Brzy přidáme i věrnostní program s věrnostními kartami, abychom odměnili naše nejcennější zákazníky za jejich loajalitu. S námi je správa vašeho webu a podnikání snadná a efektivní.

Web / e-shop

Rezervační systém

Správa kontaktů

Restaurace / kavárna / bar

Webová prezentace s rezervačním systémem

Mějte vše na jednom místě: kompletní správu webu, CRM, rezervační systém, TASKPOOL,....

Měsíční pronájem webu s rezervačním systémem

Moderní webové šablony pro vaši restauraci, bar, kavárnu či službu. Nemusíte být programátor ani grafik, abyste Váš podnik prezentovali v celé své kráse i v online prostoru díky našemu intuitivnímu systému.

Doživotní členství
Moderní design
Responzivní design
Snadná správa obsahu
správa menu, článků a rubrik (základní CMS)
drag and drop editor šablony pro snadnou úpravu dat přímo na stránce
desítky předvytvořených bloků šablon
základní SEO optimalizace
nová cookies lišta, splňující požadavky evropské směrnice od roku 2022
propojení se sociálními sítěmi
instalace a nastavení Google Analytics pro správu analytických dat
Statistiky rezervací a návštěvnosti
SMS notifikace ZDARMA
Všechny funkce co nabízí náš rezervační systém
PopUP - rezervace a poptávky
CRM a TASKpool

Nechcete platit web jednorázově? Využijte naše webové rozhraní s integrací rezervačního systému jen za:

987 CZK/měs.

Tvorba z webové šablony do 48hod. s Vašim brand manuálem


*Cena neobsahuje copywritting ani nahrání vašich fotek


Reference najdete níže

Neváhejte nás kontaktovat

Máte zájem o rezervační systém či web pro váš podnik?

Jsme Agentura Žijeme Gastrem, pokud přemýšlíte nad něčím, co Vás trápí, co byste potřebovali zajistit pro svůj podnik - Věříme, že na vše v dnešní době máme v naší agentuře člověka, který je schopen Vám pomoci a nebo můžeme doporučit.

Zavolejte nám
778 082 000
NAPIŠTE NÁM 
Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat.

{{ form_errors(form.phoneNumber) }}
*S vašim emailem bude zacházeno dle GDPR