Milujete Šumivé vína? Vítejte ve SvětěBublin.cz


Dnes bychom Vám rádi přesdstavili našeho dlouhodobého kolegu Rostu ze SvetBublin.cz, kterého možná znáte z našeho průvodce gastronomii ve Zlínském kraji – GastroZlin.cz nebo také z největší enotéky v České republice, Lavite Wine & Food Shop, kde dělá someliéra. Jak sám říká ,,Až budete chtít extra suché bubliny, tak je pozdě.” Pro SvětBublin jsme dělali edukační portál www.svetbublin.cz, kde najdete vše co vás zajímá o bublinách, ale hlavně spoustu zajímavostí, které jste ani netušili. 
 

Rosta se zabývá prodejem šumivých vín ze všech koutů světa, školením/vzděláváním nejen personálu, ale všech, kteří chtějí poznat více ten krásný svět bublin. Nabízí degustace a i kurzy například sabrage, abyste na rodinné či firemní akci mohli zazářit.

Proč tento vůbec tento název? Co všechno vlastně tento projekt lidem nabídne? To vše a mnohem víc se dozvíte v našem pořadu Prosetkárna.
 

 

Zároveň jsme si pro vás připravili speciální akci, všechny lahve, které v pořadu degustujeme, si můžete objednant na našem e-shopu www.gastroobchudek.cz  za zvýhodněnou cenu a vychutnat si je třeba právě při sledování Prosetkárny.

©TGNR production – moc děkujeme Petrovi za skvělé natáčení našeho pořadu.

Fotogalerie