Daliborovo #gastrookenko: Natáčení promovidea pro Hotel Chmelnice Napajedla


Jedna z těch skvělých nabídek – nemohli byste nám natočit promovideo pro náš hotel? Tak zněl dotaz – Hned jsem se ho musel chytnout a po prvním nástřelu jsme s Petrem měli stejnu myšlenku natočit opravdu skvělé příběhové video pohledem zamilovaného páru. Který stvárnili Libor a Michaela, kterou jste už mohli vidět v jiném promovideo, konrkténě na značku Grepino (přejít na video zde.)

 

Díky době která byla, nebylo nejhlehčí dát herce, dohromady, ale myslím si, že Libor s Míšou to nemohli zahrát lépe a dnes už mnoho lidí nám řeklo, že přesně toto je to, proč si na hotel udělali rezervaci už dopředu, protože Hotel Chmelnice skrývá nejeden hezký zážitek. Milovníci piva si nejen že odpočinou v pivních lázních, které jsou mimochodem jediné na Zlínsku, ale dají si i jejich vlastní pivo, které si v komplexu hotelu sami vaří. Nově zrekonstruovaný hotel nabízí příjemné prostředí v ubytování za přiznivou cenu a tým kuchařů se snaží svým zákazníkům nabídnout opravdu skvělé menu. 

No co víc dodat, jen možná podívejte se sami a zamyslete se nad svým příběhem :) …  Více o hotelu najdete na našem portále www.GastroZlin.cz

Fotogalerie