Poradenství v gastronomii

Ať vás napadne cokoli, pomůžeme.

A za tím si stojíme. Mnoho let jsme dávali dohromady tým schopných lidí na jednotlivé aktivity, které by Vám ve vašem podnikání mohly usnadnit život. Máme ve svém týmu specialisty na marketing a správu sociálních sítí vašeho podniku, specialistku na hygienu, sommeliéry, barmany a mnoho dalších,..

Poradenství v gastronomii

Krizové řízení podniku

Tento komplexní program zahrnuje outsourcing Vašeho podniku jako takového. Mnoho lidí z našeho týmu nabylo již i 20 ti letých zkušeností a jsme připraveni je předávat dál. Na základě předběžné domluvy, nastavíme plán, který bude odrážet Vaši filozofii, jak si svůj podnik představujete.

Nastavíme společně skladové hospodářství, projdeme výběrovým řízením na personál a nastavíme standarty pro co nejefektivnější provoz. Máme v teamu zkušené managery, kteří prošli tím nejlepší co nynější gastro komunita může nabídnout. Máme someliéry, šéfkuchaře, IT specialisty, grafiky a v neposlední řadě, toho máme opravdu spousty za sebou. Přejete si aby Váš podnik prosperoval? Nevíte si rady jak se orientovat na trhu ? Máte provozní slepotu a chcete udělat audit zvenčí?

V online i offline světě

Marketing a správa sociálních médií

Jedna z našich nejžádanějších aktivit. Založit si FB, IG to umí každý. Přeměnit nejen tyto sítě, aby Vám vydělávaly peníze, aby daly vědět o vašem podniku? To je našim denním chlebem, stejně jako vaším dělat pro své hosty to, co umíte vy.

Marketing

Propojení podnikatele s vhodným dodavatelem

Věříme, že chcete mít speciální nabídky nejen v běžných velkoobchodech zaměřené na gastronomii. Díky mnoha letům praxe na pozicích, provozní, ředitel či majitel podniku nám prošlo mnoha spoluprací pod rukami a proto jsme Vám schopni ten stejný produkt či službu zajistit lépe či levněji. Jak se vlastně vyznat v tak velké nabídce dodavatelů a jakého dodavatele využít? Uvedeme příklad, chcete se zaměřit čistě na české produkty, tak je asi hloupost prodávat francouzské vína.

Pomůžeme vám

Hygienické poradenství

Potřebujete poradit v oblasti hygieny? Tvoříme dokumentaci pro HACCP, provozní a sanitační řády, ubytovací řády, zajišťujeme interní audity, školení hygienického minima, proškolení provozního personálu. Děláme preventivní náhledy provozoven, zpracováváme zprávy k protokolu o kontrole státních dozorových orgánů.

Poradenství v gastronomii

Je toho mnoho, zkrátka cokoliv.

Přemýšlíte nad něčím? Co Vás trápí, co byste potřebovali zajistit pro svůj podnik? Věříme, že na vše v dnešní době máme firmu / člověka, který je schopen Vám pomoci a nebo můžeme doporučit.

Kontaktní formulář