Marketing trochu jinak?

Vy dělejte co umíte, my budeme dělat to, co umíme my...

Nejde nám o "lajky a srdička" z těch vaše zaměstnance nezaplatíte. Každý říká, že díky nim budete vidět. My to říkat nemusíme, my víme, že to tak opravdu je. Vybudovali jsme nejeden úspěšný projekt a máme za sebou desítky partnerů, kterým jsme pomohli. Na psaní pohádek nás neužije, děláme marketing pro restaurace, bary, kavárny, ale také e-shopy a značky. I když víme, že bychom dokázali dělat pro jakoukoliv firmu, my to odmítáme. Agentura Žijeme Gastrem bude mít zaměření pouze na gastronomii. pokud máte podnik, e-shop či značku, která má tuto tematiku neváhejte se nám ozvat.

phone-2589169_1280

Marketing gastro podnikům

Správa sociálních sítí partnerů

Máte podnik (restauraci, bar či kavárnu?) Dáme Vám tip, dělejte to, co umíte a zbytečně si nezatěžujte hlavu, jaký HASTAG či fotku tam máte dát, aby vám rostli sledující a potencionální zákazníci. Toto nechte na nás. Máme za sebou 10 let praxe v marketingu, naši členové týmu jsou z oblasti gastronomie, proto ihned víme, jak vaše sociální sítě vést za Vás.

Marketing

Správa e-shopů a značek

Máte e-shop či značku a neustále přemýšlíte, jak prodat více produktů, služeb či aby Vaše značka byla vidět? My si myslíme, že jsme pro vás ti praví. Od tvorby obsahu, přes komplexní nastavení vaší webové prezentace až po propojení s klienty.

Jak jsme zmínili už výše, děláme marketing jinak. Co to, ale v případě e-shopů znamená? Pokud máte značku/produkt pro nás atraktivní, jsme ochotni jít do spolupráce jen za % až z prodaného zboží či služby nejsme agentura, která si řekne desítky tisíc za to, že řekne "musíte utratit další desítky tisíc, aby to fungovalo" a v případě, že se jim to nepodaří, tak řeknou málo se investovalo, či špatný produkt. My chceme být ohodnoceni našim klientem za to, co jsme klientovi přinesli, je to fér? My si myslíme že ano.

zijemegastrem_predstaveni_znacky_beefeater

Marketing gastro podnikům

Offline marketing prezentace značky

Že je vše dneska v online nejlepší? To jistě netvrdíme! A proto našim klientům s naším týmem lidí produkt dostaneme kamkoliv. Díky mnohaletému budování vztahů jsme schopni produkt dostat na mnoho festivalů za lepší ceny, odprezentovat produkt či značku na podiu, mezi lidi nebo klidně dostat značku i na plátna kin..