Pro každou akci

Náš barový catering

Hledáte na vaši akci barmany, kteří vám vykouzlí parádní drink a navíc skvělou náladu? Tak přesně takové barmany vám na váš ples, večírek či firemní akci zajistíme!

Snímek obrazovky 2021-09-18 v 11.40.15
Image5
59EE36C7-BA05-4C7B-BE13-C6CE6F3FC6F7_1_105_c

Barový catering

Rozdáváme úsměv a skvělé drinky

Za více než 10 let praxe v oboru jsme zjistili, že gastronomii dělají především lidé! Namíchat koktejl či nalít panáka dokáže každý Správný barman k tomu ale přidá špetku barmanské magie ve formě perfektního servisu, příjemné konverzace a úsměvu, která na vaší akci vytvoří tu správnou atmosféru!

Máme bohaté zkušenosti

Prezentace značek

Jsme schopni vymyslet dokonalý koncept pro on-line i off-line svět. Děláme profi fotografie produktů, promo videa, správu sociálních sítí. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Podívejte se na naše předchozí prezentace.

zijemegastrem_predstaveni_znacky_beefeater
o_produktu_grepino_spojeni_grepu_a_vina_sektyavina_.
barovy_catering_zijemegastrem_olomouc_zlin_brno_šumperk
0
Let zkušeností za barem
0 +
BAROVÝCH CATERINGŮ​
0 +
šťastných lidí
 • 2012 - Otevření Quick Coffee & bar

  Zde to všechno začalo. V roce 2012 jsme otevřeli náš první bar v komplexu hotelu Garni ve Zlíně.

 • 2013 - Ocenění od Hanana Club

  Díky chuti a mnohým školením, jsme dostali certifikát na kubánské rumy.

 • 2016 - Infinity Coffee & Cocktail bar

  Jak roky plynuly Quick Coffee & Bar už byl pro nás malým soustem a proto jsme se rozhodli otevřít na náměstí v centru Zlína čistě koktejlový bar s nejširší nabídkou koktejlů ve Zlíně. Vše se nám na jedničku povedlo.

 • 2018 - Barové cateringy pro značky

  Když už nám bar fungoval a náš tým se rozkvétal více a více, dostali jsme možnost prezentovat značky Beefeater a Havana Club po celé ČR.

 • 2019 - Burger Street Festival

  Začátek náročné ale přitom fantastické tour po celé ČR s největším pořadatelem Burger Street Festival. Ročně přes 42 festivalů v různých městech. Po dvou letech jsme vyhráli výběrové řízení na bary.

 • 2020 - šílený rok pro gastronomii -Beefeater blood orange

  Ačkoliv se nám tento rok zdál zprvu, že bude TOP, tak opak byl pravdou. Avšak přinesl krásné zkušenosti. Náš zakladatel agentury Dalibor se stal ambasadorem pro Beefeater Blood Orange a měl tu možnost ho představit na BVV Motosalonu v Brně pro 35.000 návštěvníků.

 • konec roku 2020 - Grepino

  Ukončení Beefeater Blood Orange. Poté přišla z čista jasna nabídka ambasadoringu a prezentace nové České značky Grepino - jedná se o jedinečné spojení grepu a vína ve spojitosti s tonikem či sektem vykouzlí skvělý Spritz koktejl.

 • 2021 - Převzetí značky Královský sekt

  Stejně jako Grepino, které má jedna a tatáž firma na starost jsme dostali tu možnost, prezentovat Královský sekt Excelence na mnoha firemních, soukromých či veřejných akcích.

Kontaktní formulář