Soukromý hygienik

Poskytujeme poradenství a konzultační činnost gastro provozů v oblasti hygieny

Potřebujete poradit v oblasti hygieny? Tvoříme dokumentaci pro HACCP, provozní a sanitační řády, ubytovací řády, zajišťujeme interní audity, školení hygienického minima, proškolení provozního personálu. Děláme preventivní náhledy provozoven, zpracováváme zprávy k protokolu o kontrole státních dozorových orgánů.

soukromy_hygienik_veronika_večerová_gastrozlin_pruvodcegastrem_zijemegastremcz
veronika_večeřová_gastrozlin_pruvodce_gastrem_zijemegastrem_soukromý_hygienik

Vypracujeme Vám

Dokumentaci HACCP na Míru

Konzultace a poradentství v oblasti hygieny stravovacích provozů

Dále provádíme

Proč s námi spolupracovat?

Usnadníme Vám život a jsme všude

Poskytování hygienického servisu a hygienické péče ve Vaší provozovně jsme schopni Vám nabídnout v rámci celé ČR. Flexibilita a rychlost je naší doménou.

O naší veronice

Činnost soukromého hygienika provozuji již 6. rokem.

Vystudovala jsem VŠ technologickou na UTB ve Zlíně a vždy mě něco táhlo směrem ke gastronomii. Jsem milovníkem dobrého jídla, a proto má cesta vedla právě k potravinářství.

Hygienické legislativní požadavky jsou v dnešní době pro provozovatele restaurací a podobných stravovacích provozů oříškem, proto jim pomáhám vše objasnit, usnadnit a zjednodušit.

Váš provoz po hygienické stránce zkontroluji, upozorním na možné nedostatky, prakticky proškolím zaměstnance z hygienického minima. Dle potřeby zpracuji na míru dokumentaci HACCP tak, aby byla k užitku a personál s ní uměl pracovat. Dále zajistím provozní, sanitační či ubytovací řády.

Jednoduše vám poradím a pomohu.

V mém pracovním životě jsou velmi důležité vztahy, proto svou práci stavím na doporučení a o své klienty se starám nepřetržitě po celý rok.

REFERENCE

Za dobře odvedenou práci by měly mluvit skvělé reference. Jsem moc ráda, že právě takové od svých klientů mám, protože vím, že svou práci dělám opravdu dobře.

Kontaktní formulář